Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
06-10-2015 00:00:00

Gümüşhane’de AK Parti Adayları Sahaya İndi

1 Kasım’da yapılacak olan 26.dönem Milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den Gümüşhane Milletvekili adayı olarak gösterilen Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş için karşılama ve aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

Kral Park tesisleri önünde yaklaşık 400 araçla gerçekleşen konvoyla şehre giriş yapan Milletvekili adayları, daha sonra Atatürk Caddesinde bulunan parti binası önündeki platformdan halka seslendi.

Eski İl Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, İlçe Başkanları, Milletvekili aday adayları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı programda ilk olarak söz alan AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse “İlk günkü aşkla haydi Bismillah” diyerek başladığı konuşmasında 7 Haziran’da yapılan seçimler sonucunda AK Parti’nin tek başına iktidar olamadığını belirterek, “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun koalisyon hükümeti kurmak için içtenlikle yürüttüğü çalışmalar; HDP’nin sırtını teröre dayaması, CHP ve MHP’nin uzlaşmaz tutumları sebebiyle hükümet kurulamadığı için anayasal zorunluluk gereği 1 Kasım’da sandık başına gideceğiz” dedi.

“SEÇİMLER MİLLETİMİZİN VARLIK VE BEKASI, DÜNYA MAZLUMLARININ SELAMETİ İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR”

Ülkedeki istikrarın sürmesi, AK Parti’nin yeniden tek başına iktidarı için, güçlü, mutlu ve ileri bir Türkiye ve ileri bir Gümüşhane için 1 Kasım seçimlerinin ayrı bir yeri olduğunu kaydeden Köse, “Yapılacak olan seçimler aziz milletimizin varlık ve bekası, dünya mazlumlarının selameti için büyük önem arz etmektedir. Bu bilinçle tüm teşkilatlar olarak, birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde seçimlerde en yüksek başarıyı elde etmek için hep birlikte gayret göstereceğiz. Yapılacak olan seçim çalışmalarımızda partimize bugüne kadar hizmet etmiş olan değerli dava arkadaşlarımızdan ve büyüklerimizden de bize destek olmalarını talep edeceğiz. Seçim çalışmalarımızda tüm hemşerilerimizin gönüllerine girip, dualarına ve oylarına talip olacağız. 1 Kasımda oy namustur şiarıyla hareket edip oylarımıza ve sandıklara sahip çıkacağız. 1 Kasım seçimleri için ilimizde büyük bir seferberlik başlatıp, Genel Merkezimizin teveccühüyle aday olan çok kıymetli Sayın Hacı Osman Akgül ve Sayın Cihan Pektaş’ın etrafında kenetlenerek inşallah rekor bir oy oranıyla ikisini de meclisi göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Ercan Çimen ise konuşmasında Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş’ı Gümüşhanelilere emanet ederek, “Bu davaya hizmet eden herkese ve bu davaya gönül veren, inanan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Esas olan hizmettir. Bu davaya inanmış insanlar olarak biz millete hizmet etmeye, onların emrine girmeye geldik” dedi.

“HER ZAMAN GÜMÜŞHANE’NİN HİZMETİNDE, EMRİNDE OLDUM”

AK Parti Milletvekili adayı Cihan Pektaş ise konuşmasında seçimlerin ülkeye ve Gümüşhane’ye hayırlı olması dileğinde bulundu. Uzun yıllar Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Özel Kalem Müdürlüğü’nü ve Bakan Danışmanlığını yapan Pektaş, özgeçmişi hakkında kısa bilgi verdikten sonra, “Her zaman Gümüşhane’nin hizmetinde, emrinde oldum. Birçok hizmette imzamız vardır” diye konuştu.

“1 KASIM ZAFERİNİN İŞARET FİŞEKLERİ BU ALANDA”

Vatandaşların adaylığının açıklanmasının ardından ve bugünkü törende gösterdikleri ilginin ve gözlerindeki ışığın kendisini duygulandırdığını dile getiren Pektaş, 1 Kasım’da ki zaferin işaret fişeklerini alanda gördüğünü söyledi.

SUNGURLU, DOĞAN VE YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Konuşmasında Gümüşhane siyasi tarihinin yakın dönemine damga vurmuş Mahmut Oltan Sungurlu, Lütfi Doğan ve Turgut Yücel’e teşekkür eden Pektaş, “Bu topraklarda yaşayan bin yıllık kardeşliğimizi bozmak isteyenler var. Bunlara asla müsaade etmeyeceğiz. Gümüşhane’de 2-0, Türkiye’de yeniden iktidar için yeniden el ele, gönül gönüle, sevgi dolu yüreklerle koşacağız zafere. Allah’ın izni ile ilk günkü aşkla yeniden Bismillah” diyerek Mehmet Akif Ersoy’dan bir şiir okuyarak konuşmasını sonlandırdı.

“1 KASIM’DA OYUNU BOZACAK OLAN SİZLERSİNİZ”

İSTAÇ A.Ş. Genel Müdürü iken 1 Kasım seçimlerinden Gümüşhane’de ilk sıra Milletvekili adayı gösterilen Osman Akgül ise 7 Haziran’dan sonra ülkede bir yönetim oluşturulamadığını, oyun büyük olduğunu ve vatandaşların da bu oyunu bozacak iradeye sahip olduklarını belirterek, “1 Kasım’da oyunu bozacak olan sizlersiniz. Birileri düğmeye bastı, kaos ortamı oluşturmaya çalışıyor. Birlik, beraberlik, kardeşliğimizi bozmaya çalıştılar” dedi.

“EĞER DÜNYA 5’TEN BÜYÜKSE, MAZLUM MİLLETLERİN SESİ OLACAKSAK GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE İKTİDARA GELMELİYİZ”

Türkiye’nin güçlü olmaması halinde dünya üzerindeki mazlum halkların ayağa kalkamayacağına vurgu yapan ve 1 Kasım seçimlerinin bu yüzden çok önemli olduğunun altın ıçizen Akgül, “Haydi Bismillah diyerek yola çıktık. Tekrar bu millet tek başına iktidarı AK Parti’ye vererek mazlum milletlerin geleceğini de kurtaracak. Bugün toplu seferberlik ilan ediyoruz. 3 yıl şehit anaları ağlamasın diye baldıran zehri içtik. 1 Kasım’da bu oyunu bozalım. Eğer dünya 5’ten büyükse, mazlum milletlerin sesi olacaksak güçlü bir şekilde iktidara gelmeliyiz. Gümüşhane’nin hizmete doyacağı günler geliyor. Her sorununuzla ilgilenmeye söz veriyoruz. Artık klasik siyaseti söylemlerden kurtulalım” ifadeleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Tören, adayların ve partililerin halkı selamlamasıyla son buldu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.