Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
06-10-2015 00:00:00

Bakan Eroğlu Gümüşhane’de

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, bir dizi inceleme, temel atma ve açılış programlarına katılmak üzere bakanlığına bağlı Genel Müdürlerle birlikte Gümüşhane’ye geldi.

Trabzon üzerinden karayoluyla şehre gelen ve ilk olarak Torul ilçesini ziyaret eden Bakan Eroğlu, burada Vali Yücel Yavuz, Torul Kaymakamı Hakan Kafkas, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, AK Parti Gümüşhane Milletvekili adayları Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılandı.

İlçe caddelerinde vatandaşlarla hasbihal ettikten sonra Belediye Başkanlığı önünden halka seslenen Bakan Eroğlu, AK Parti’nin Gümüşhane Milletvekili adayları Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş ile uzun yıllardır birlikte çalıştıklarını belirterek, Bakanlık plakasının bile aynı olduğu Gümüşhane’ye karşı ayrı ve sevgisi olduğunu söyledi.

Burada vatandaşlara seslenen Bakan Eroğlu, Gümüşhane’nin 3.milletvekili adayının da kendisi olduğunu belirterek, “Başbakanımız Gümüşhane’ye büyük önem veriyor. İstanbul’da destanlar yazan arkadaşlarımızı buraya gönderdi. Her iki aday da büyük düşünen, vizyon sahibi, Gümüşhane sevdalısı arkadaşlarımız” dedi.

Gümüşhane’ye AK Parti iktidarları döneminde 6 milyar liralık yatırım ve destek sağladıklarını belirten Eroğlu, “Türkiye son 13 yılda muazzam bir büyüme kaydetti. 300 yıldır bu ülke üzerinde oyun oynanıyor. Oyunlar bitmiş değil” diye konuştu.

7 Haziran’da AK Parti iktidar olamasın diye 7 düvel şer güçlerinin çalıştığını dile getiren Eroğlu, “Bunların içinde yabancı ve yerli güçler var, paralel yapı var, üst akıl var, PKK’sı var, terör örgütleri var velhasıl var da var. Ona rağmen milletimiz en büyük parti olarak AK Parti’ye oyunu verdi, yüzde 41’le ama tek başına iktidar olamadık” ifadelerini kullandı.

Büyüme ve gelişmenin devam etmesi için siyasi istikrarın şart olduğuna vurgu yapan Bakan Eroğlu, Türkiye’nin dünyanın en büyük 16 ekonomisi arasında olduğunu belirterek, “Kaybedecek zamanımız yok. Hizmet denince akla AK parti gelir. Vizyon sahibidir. Milletimiz hiçbir hedefi, projesi olmayan partileri sandığa gömecektir. Bizim büyük hedeflerimiz var. 1 Kasım seçimleri tarihimizde bir dönüm noktasıdır. Büyük hedeflere imza atmak için varız” dedi.

Konuşmanın ardından Torul Belediye Başkanı Nidai Köroğlu, Bakan Eroğlu’na ilçeye bağlı Altınpınar köyünde bulunan Limni Gölünün fotoğrafının yer aldığı tabloyu hediye etti.

Eroğlu, buradaki programın ardından ilçedeki Çit Deresi’ne kırmızı benekli alabalık yavrusu saldı, köylülere de beç tavuğu dağıttı.

VALİLİK ZİYARETİ

Torul temaslarının ardından Gümüşhane kent merkezine geçen Bakan Eroğlu, ilk olarak Gümüşhane Valiliğini ziyaret etti. Valilik şeref defterini imzalayan ve Vali Yücel Yavuz’dan şehirle ilgili brifing alan Bakan Eroğlu daha sonra gazetecilerle basın toplantısında bir araya geldi.

Toplantıda Gümüşhane’ye yapılan ve devam eden yatırımlarla ilgili geniş bilgiler aktaran Bakan Eroğlu, ayrıca Bakanlığına ait 86 milyon liralık 15 adet yatırımla ilgili müjde verdi. Şehir merkezine içme suyu sağlayacak olan Bahçecik Barajının ihalesinin de önümüzdeki Mayıs ayında yapılacağını söyledi.

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET

Bakan Eroğlu, Valilik ziyaretinin ardından AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Burada partililere hitaben yaptığı konuşmada Gümüşhane’nin her seçimde destan yazdığını belirterek, “İnşallah önümüzdeki seçimde bu destanı daha da büyüteceksiniz. Teşkilatımızın bütün mensuplarını saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ZİYARET

Günün son programında Gümüşhane Belediyesini ziyaret eden Bakan Eroğlu, Belediye Başkanı Ercan Çimen’den brifing aldı ve merkez ilçe sınırlarında bulunan 840 dekarlık Karşıyaka Tabiat Parkı protokolünü imzaladı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.