• ×

  İlçe Başkanı

  AKİF TURAN

  Kelkit

  1955 KELKİT KAŞ KÖYÜ DOĞUMLUYUM İLK ÖĞRENİMİMİ KAŞ KÖYÜNDE TAMAMLADIM ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ GÜMÜŞHANE İMAM HATİM OKULUNDA TAMAM LADIM YÜKSEK ÖĞRETİMİMİ ERZİNCAN EĞİTİM ENSTİTÜSÜNDE TAMAM LADIM 1979 YILINDAN 2005 YILINA KADAR ÇEŞİTLİ İLLERDE GÖREV YAPTIM EN SON KELKİT İLÇESİNDE OKUL MÜDERÜ OLARAK EMKLİ OLDUM EVLİ VE 4 COÇUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERHAN GÜNGÖR

  Şiran

  04.04.1997 Tarihinde şiran'da doğdum. İlkokul,ortaokul ve lise eğitimi mi şiran'da tamamladım. Liseden sonra istanbul'da çalışma hayatım oldu. Daha sonra askerlik görevimi yerine getirdim. Askerden sonra iş hayatına başladım. 2001'den itabaren esnaflık yapıyorum. Siyasete 1994'de refah partisi ile basladım 14 ağustos 2001'den itibaren Akpartiye gönül verdik. Yönetim kurulu üyeliği ve şimdi de ilçe başkanı olarak görev yapıyorum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH GÜRSES

  Merkez

  1980 Gümüşhane doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Gümüşhane de, Üniversite Eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İşletme bölümünü bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2007 yılında mezun olduktan sonra çeşitli inşaat firmalarında muhasebe müdürlüğü ve yönetici olarak görev yaptı. 2013 yılında Türkiye Kızılay Derneğinin Genel Hizmet Yöneticisi sınavını kazanarak Gümüşhane Kızılay Şube Başkanlığında görevine başladı. Halen bu görevi yürütmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN KARABULUT

  Torul

  01.07.1967 tarihinde Torul Cebeli köyünde doğdu. İlk okulu Cebeli köyünde , Orta öğretimi Gümüşhane İmam Hatip lisesi , Lise öğretimini Açık Öğretimden tamamladı. 2002 yılında AK Parti'de aktif siyasete başladı. 2004 yılında kendi köyünde muhtarlık yaptı. Daha sonra 2009 - 2014 tarihleri arasında İl Genel Meclis Üyeliği görevini yaptı. 2018 yılında İlçe başkanı oldu. Evli 3 çocuk babası. Şuanda Gümüşvadi Taşımacılığında yöneticilik yapmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SİNAN PALA

  Köse

  1986 ASKERLİĞİMİ YAPTIM, 1990 DA İSTANBUL DA İBB DE ÇALIŞTIM, GÜMÜŞHANE İLİ KÖSE İLÇESİ VE KÖYLERİ DERNEK BAŞKANLIĞI YAPTIM. ŞU ANDA AK PARTİ KÖSE İLÇE BAŞKANLIĞI YAPIYORUM. EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YALÇIN BAYRAK

  Kürtün

  10.05.1972 yılında kürtün ilçesi yukarı uluköy mahallesinde doğdum. İlk ve orta öğrenimini kürtün de tamamladım. Siyasi hayatıma Refah Partisi üyesi olarak başladım.Fazilet Partisi Kürtün ilçe başkan yardımcılığı yaptım.Ak parti kurucu yönetim kurulu üyesiyim ayrıca tüm yönetim kurullarında aktif görev yaptım.30 mart 2014 yerel seçimlerin de il genel meclisi üyesi adayı oldum.18.11.2014 tarihin den itibaren ak parti kürtün ilçe başkanı olarak görev yapmaktayım.